لوگو

مرحله ۳ (تگ و شاخص ارزیابی)

زمان مطالعه: 1 دقیقه

با استفاده از تگ می‌توانید، شغل و کارجوهای خود را دسته بندی یا گروه بندی نمایید. شاخص‌های …

نوشته شده توسط تیم آدیلار و Donooco
آخرین به روزرسانی: ۱۴۰۰/۰۵/۰۴

اینفوگرافیک تعریف تگ و شاخص ارزیابی

با استفاده از تگ می‌توانید، شغل و کارجوهای خود را دسته بندی یا گروه بندی نمایید. شاخص‌های ارزیابی نیز به شما کمک می‌کنند تا بر اساس پارامترهای مورد نظر خود، کارجویان را ارزیابی و سپس فیلتر نمایید. این مرحله شامل چهار گام است:

 

گام اول: 

تگ کارجو برای دسته بندی کارجویان

برای تعریف تگ جهت دسته بندی کارجویان از منوی تنظیمات > جریان کار > تگ‌ها و منابع > جدید را انتخاب کنید. سپس تگ‌های مورد نظر خود از قبیل (با استعداد، با سابقه و…) را تعریف نمایید.

 

گام دوم:

نحوه تعریف تگ شغل برای گروه بندی شغل ها

جهت تعریف تگ به منظور دسته بندی شغل‌ها از گزینه تگ‌ها و منابع > تگ برای شغل‌ها > جدید کلیک کنید. در این بخش تگ‌هایی از قبیل (برون سپاری، پروموشن سازمانی و…) ایجاد می‌گردد.

 

گام سوم: 

نحوه تعریف تگ منبع یا کانال های دریافت رزومه

برای تفکیک کارجویان بر اساس منابع و کانال‌های استخدامی، از گزینه تگ‌ها و منابع > منابع > جدید کلیک کنید. با استفاده از این بخش کانال‌های استخدامی و یا منابع دریافت رزومه خود از قبیل (لینکدین، جابینجا، جاب ویژن و…) را تعریف کنید.

 

گام چهارم: 

تگ ارزیابی، برای ارزیابی کارجویان و دسته بندی آنها

جهت تعریف شاخص‌های ارزیابی و ارزیابی کارجویان از گزینه تگ‌ها و منابع > شاخص > جدید را انتخاب کنید. در این بخش تمامی پارامترهای ارزیابی خود از قبیل (خلاقیت، هوش هیجانی، روابط عمومی و…) را تعریف کنید. جهت آشنایی با قابلیت‌ و کاربردهای تگ و شاخص‌های ارزیابی، بر روی گزینه زیر کلیک کنید:

نحوه کار با تگ و شاخص‌های ارزیابی

 

 

بازگشت به مرحله ۲

رفتن به مرحله ۴